| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥120.61-137.84/square meters |
| Producttype | 3K Koolstofvezeldoek |
|---|---|
| Materiaal | 100% Koolstofvezel |
| Stof type | 2×2 Twill |
| Schering/Inslag (10 mm) | 6×6 |
| Dikte | 0,30 mm |
| Breedte | 100 cm / 150 cm |
| Lengte | 50 m / 100 m |
| Levering | 7-10 dagen na orderbevestiging |