| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T240, TCT-3K-T240 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥117.17-137.84/square meters |
| Ürün Tipi: | 3k karbon fiber kumaş |
|---|---|
| Malzeme: | 100% karbon fiber |
| Kumaş Tipi: | 2*2 Dimili |
| Çözgü/Atkı (10mm): | 6*6 |
| Kalınlık: | 0.30mm |
| Genişlik: | 100cm/150cm |
| Uzunluk: | 50m/100m |
| Teslimat: | Sipariş onayından sonra 7-10 gün |
| Avantajlar: | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet sağlayın |