| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T240, TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥117.17-137.84/square meters |
| Rodzaj produktu: | Tkanina z włókien węglowych 3k |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókna węglowego |
| Rodzaj tkaniny: | 2*2 Twill |
| Warp/Weft (10 mm): | 6*6 |
| Gęstość: | 0.30mm |
| Szerokość: | 100 cm/150 cm |
| Długość: | 50 m/100 m |
| Dostawa: | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety: | Zapewnienie doskonałej jakości, terminowej dostawy, 24-godzinnej obsługi |