| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T240, TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥117.17-137.84/square meters |
| Τύπος προϊόντος: | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος: | 2*2 Τύβλος |
| Δείκτης δίνης/πλέγματος (10 mm): | 6*6 |
| Δάχος: | 0.30mm |
| Διάμετρο: | 100cm/150cm |
| Μέγεθος: | 50m/100m |
| Παράδοση: | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα | Διασφάλιση εξαιρετικής ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |