| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-GC-210, TCT-CG-P250 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥161.27/square meters 10-99 square meters |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικά μέτρα ανά Μήνας |
| Τύπος προϊόντος: | Ύφασμα από ίνες άνθρακα/γυαλιού |
| Υλικό: | Ύφασμα από ανάμειξη άνθρακα και γυαλιού |
| Τύπος υφάσματος: | Απλό |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm): | 5*5 |
| Πάχος: | 0,34mm |
| Πλάτος: | 100cm |
| Μήκος: | 100m |
| Παράδοση: | 7~10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα: | Εξασφάλιση άριστης ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |