| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CG-P280, TCT-CG-P250 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥68.92-110.27/square meters |
| Τύπος προϊόντος: | Ύφασμα από ανθρακονήματα/γυαλί |
| Υλικό: | Μικτό ύφασμα από άνθρακα και γυαλί |
| Τύπος υφάσματος: | Απλό |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm): | 5*5 |
| Πάχος: | 0.34mm |
| Πλάτος: | 100cm |
| Μήκος: | 100m |
| Παράδοση: | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα: | Εξαιρετική ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |