| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 κιλά |
| Τιμή: | CN¥179.88/kilograms 10-49 kilograms |
| Τύπος προϊόντος | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος | 2*2 Καθαρό/Twill |
| Δύναμη στρέβλωσης / στρέβλωσης (10 mm) | 5*5 |
| Δάχος | 0.25mm |
| Διάμετρο | 100cm/150cm |
| Διάρκεια | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |