| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 kilogram |
| Prijs: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Toeleveringsvermogen: | 500 vierkante meter per dag |
Koolstofvezel is een belangrijk ingrediënt in geavanceerde composietmaterialen, die hoge sterkte, hoge stijfheid, uiterst licht gewicht, weerstand tegen hoge temperaturen/brandstoffen/oliën,anti-corrosie eigenschappen, en een lage dichtheid om superieure composietmaterialen te creëren.
| Productsoort | weefsel van koolstofvezels van 3k |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Tipe stof | 2*2 Gewoon/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5*5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordeel | Direct van de fabrikant met uitstekende kwaliteit, tijdige levering en 24-uurs service. |
Luchtvaart, gebouwen, sportapparatuur, mechanische apparatuur, scheepsbouw, auto's, reclameborden en diverse industriële toepassingen.
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology CO.,LTD
Adres: No.35 Chuangye Road, Heqiao, Yixing City, Jiangsu Provincie, China
Yixing T-Carbon Fiber Material CO., LTD integreert onderzoek, ontwikkeling en productie van geavanceerde composieten en levert professioneel koolstof-, aramide-, glasvezelstof,Prepreg- en composietproducten.
Ons bedrijf heeft geavanceerde productie- en testapparatuur, met een jaarlijkse productiecapaciteit van 2 miljoen vierkante meter vezelstof.Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergieindustrie, scheepsbouw, sportindustrie, vervoersindustrie, medische apparatuur en instrumentenindustrie, textielindustrie, industriële machinesindustrie, muziekinstrumentenindustrie,fotoapparatuurindustrie en bouwindustrie.
We staan op kwaliteit eerst, service eerst, klant eerst, met 15 jaar productie ervaring en klanten in meer dan 50 landen.We verwelkomen hartelijk de samenwerking en leiding om samen te ontwikkelen voor onze heldere toekomst..
Verpakking in rollen met standaard exportkartonnen dozen of op maat gemaakte opties.
7 dagen na ontvangst van de bestelling.
Ja, we verwelkomen het bestellen van monsters om de kwaliteit te testen en te controleren.
Het monster duurt 1-3 dagen en de massaproductie duurt 7-15 dagen, afhankelijk van de bestelhoeveelheid.
Ja, we ondersteunen de groothandel van verschillende productcombinaties, onbeperkte grondstoffen en mechanische onderdelen, kleurspecificaties, enz.
We verzenden meestal via DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om te arriveren.
Natuurlijk zijn we een China koolstofvezel stof fabrikant, en we kijken uit naar uw bezoek.