| Merknaam: | T-Carbon |
| Modelnummer: | TCT-JCA-B |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥111.65/square meters 10-99 square meters |
240g Breedte 100-150 Carbon Fiber Stof Aramid 3K High Strength Jacquard Woven Lightweight Anti Static voor schoenen, tassen en industriële toepassingen.
Hybride stoffen worden geweven met meer dan twee soorten verschillende vezelmaterialen (koolstofvezel, aramidevezel, glasvezel en andere composietmaterialen),uitstekende prestaties in slagsterkte, stijfheid en treksterkte.
Hybride stoffen hebben uitgebreide toepassingen in de automobielindustrie, de autosport, de mode, de vliegtuigbouw, de scheepsbouw, sportapparatuur, elektronische producten,en andere industriële toepassingen.
| Productnaam | Carbon / aramide vezelstof |
|---|---|
| Stijl | TCT-JCA-B |
| Geweven | Deeltjes |
| Gewicht | 200 g |
| Dikte | 0.28mm |
| Breedte | 50-150 cm |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordeel | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |
Toepassingen:Luchtvaart, gebouwen, sportapparatuur, mechanische apparatuur, scheepsbouw, auto's, reclameborden en nog veel meer.
Adres:No.35 Chuangye Road, Heqiao, Yixing City, Jiangsu Provincie, PR China
Yixing T-Carbon Fiber Material CO., LTD integreert onderzoek, ontwikkeling en productie van geavanceerde composieten en levert professioneel koolstof-, aramide-, glasvezelstof,Prepreg- en composietproducten.
Ons bedrijf heeft geavanceerde productie- en testapparatuur, met een jaarlijkse productiecapaciteit van 2 miljoen vierkante meter vezelstof.Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergieindustrie, scheepsbouw, sportindustrie, vervoersindustrie, medische apparatuur en instrumentenindustrie, textielindustrie, industriële machinesindustrie, muziekinstrumentenindustrie,fotoapparatuurindustrie en bouwindustrie.
We staan op kwaliteit eerst, service eerst, klant eerst, met 15 jaar productie ervaring en klanten in meer dan 50 landen.We verwelkomen hartelijk de samenwerking en leiding om samen te ontwikkelen voor onze heldere toekomst..
Verpakking met standaard exportkarton of op maat gemaakte opties.
7 dagen na ontvangst van het orderblad.