| Marka Adı: | T-Carbon |
| Model Numarası: | TCT-JCA-B |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥111.65/square meters 10-99 square meters |
240g Genişlik 100-150 Karbon Fiber Kumaş Aramid 3K Yüksek Mukavemetli Jakarlı Dokuma Hafif Antistatik ayakkabı, çanta ve endüstriyel uygulamalar için.
Hibrit kumaşlar, darbe dayanımı, rijitlik ve çekme dayanımında mükemmel performans sunan iki veya daha fazla farklı elyaf malzemesi (karbon fiber, aramid fiber, fiberglas ve diğer kompozit malzemeler) kullanılarak dokunur.
Hibrit kumaşlar otomotiv mühendisliği, motor sporları, moda dekorasyonları, uçak yapımı, gemi yapımı, spor ekipmanları, elektronik ürünler ve diğer endüstriyel uygulamalarda geniş kullanım alanlarına sahiptir.
| Ürün Adı | Karbon / Aramid Fiber Kumaş |
|---|---|
| Stil | TCT-JCA-B |
| Dokuma | Jakarlı |
| Ağırlık | 200g |
| Kalınlık | 0.28mm |
| Genişlik | 50-150cm |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7-10 gün |
| Avantaj | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet sağlayın |
Uygulamalar: Havacılık, binalar, spor ekipmanları, mekanik ekipmanlar, gemi yapımı, otomobiller, reklam panoları ve daha fazlası.
Adres: No.35 Chuangye Yolu, Heqiao, Yixing Şehri, Jiangsu Eyaleti, PR Çin
Yixing T-Carbon Fiber Material CO., LTD, gelişmiş kompozitlerin araştırma, geliştirme ve üretimini entegre eder ve profesyonel olarak karbon, aramid, cam elyafı kumaş, prepreg ve kompozit ürünler sağlar.
Şirketimiz gelişmiş üretim ve test ekipmanlarına sahiptir, yıllık üretim kapasitesi 2 milyon metrekare elyaf kumaştır. Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisi, gemi yapım endüstrisi, spor endüstrisi, ulaşım endüstrisi, tıbbi cihaz ve alet endüstrisi, tekstil makine endüstrisi, endüstriyel makine endüstrisi, müzik ekipmanları endüstrisi, fotoğraf ekipmanları endüstrisi ve inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Kalite önce, hizmet önce, müşteri önce ilkesine bağlıyız, 15 yıllık üretim deneyimi ve 50'den fazla ülkedeki müşterilerimizle. Parlak geleceğimiz için birlikte gelişmek üzere işbirliği ve rehberliği sıcak ve samimi bir şekilde karşılıyoruz.
Standart ihracat karton kutular veya özelleştirilmiş seçeneklerle rulo ambalaj. Rulolu ürünler plastik torbalara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir.
Sipariş formunu aldıktan sonra 7 gün.