| Merknaam: | T-Carbon |
| Modelnummer: | TCT-JCA-A |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥105.45/square meters 10-99 square meters |
240 g Plain Twill Weave Style Aramid Mixed Fiber Jacquard Woven Fabric Carbon Fiber Material voor schoenen, tassen en industriële toepassingen
Hybride stoffen worden geweven met behulp van meer dan twee soorten verschillende vezelmaterialen (koolstofvezel, Aramidvezel, Glasvezel en andere composietmaterialen),die een uitstekende slagsterkte bieden, stijfheid en treksterkte.
Hybride stoffen hebben uitgebreide toepassingen in de automotive engineering, motorsport, modieuze decoratie, vliegtuigbouw, scheepsbouw, sportapparatuur,elektronische producten en andere industriële toepassingen.
| Productnaam | Carbon / aramide vezelstof |
|---|---|
| Stijl | TCT-JCA-A |
| Geweven | Deeltjes |
| Gewicht | 200 g |
| Dikte | 0.28mm |
| Breedte | 50 tot 150 cm |
| Aflevering | 7 tot 10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |
Luchtvaart, gebouwen, sportapparatuur, mechanische apparatuur, scheepsbouw, auto's, billboards en diverse industriële toepassingen
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology CO.,LTD
Adres:No.35 Chuangye Road, Heqiao, Yixing City, Jiangsu Provincie, PR China
Yixing T-Carbon Fiber Material CO., LTD integreert onderzoek, ontwikkeling en productie van geavanceerde composieten en levert professioneel koolstof-, aramide-, glasvezelstof,Prepreg- en composietproducten.
Ons bedrijf heeft geavanceerde productie- en testapparatuur, met een jaarlijkse productiecapaciteit van 2 miljoen vierkante meter vezelstof.Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergieindustrie, scheepsbouw, sportindustrie, vervoersindustrie, medische apparatuur en instrumentenindustrie, textielindustrie, industriële machinesindustrie, muziekinstrumentenindustrie,fotoapparatuurindustrie en bouwindustrie.
We staan op kwaliteit eerst, service eerst, klant eerst, met 15 jaar productie ervaring en klanten in meer dan 50 landen.We verwelkomen hartelijk de samenwerking en leiding om samen te ontwikkelen voor onze heldere toekomst..
Verpakking in rollen met standaard exportkartonnen dozen of op maat gemaakte opties.
7 dagen na ontvangst van het orderblad
Ja, we verwelkomen het bestellen van monsters om de kwaliteit te testen en te controleren.
Het monster duurt 1-3 dagen en de massaproductie duurt 7-15 dagen, afhankelijk van de bestelhoeveelheid.
Ja, we ondersteunen de groothandel van verschillende productcombinaties, onbeperkte grondstoffen en mechanische onderdelen, kleurspecificaties, enz.
We verzenden meestal via DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om te arriveren.
Natuurlijk zijn we een China koolstofvezel stof fabrikant, en we kijken uit naar uw bezoek.