| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥103.38-117.17/square meters |
| Ürün Türü | 3K karbon lif kumaş |
| Malzeme | % 100 karbon lif |
| Kumaş Türü | 2×2 Plain/Twill |
| Warp/Weft (10mm) | 7×7/6×8 |
| Kalınlığı | 0.25mm. |
| Genişliği | 100cm/150cm |
| Uzunluk | 50m/100m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |