| Marka Adı: | T-Carbon |
| Model Numarası: | TCT-JCA-A |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥105.45/square meters 10-49 square meters |
Yüksek mukavemetli, ayakkabı, çanta ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygun, antistatik düz stil 4x4 keper karbon fiber kumaş 280gsm dokuma.
Hibrit Kumaşlar, iki veya daha fazla farklı elyaf malzemesi (Karbon fiber, Aramid fiber, Fiberglas ve diğer kompozit malzemeler) kullanılarak dokunur, darbe dayanımı, rijitlik ve çekme mukavemetinde mükemmel performans sunar.
Hibrit Kumaşlar, otomotiv mühendisliği, motor sporları, moda dekorasyonları, uçak yapımı, gemi yapımı, spor ekipmanları, elektronik ürünler ve diğer endüstriyel uygulamalarda geniş kullanım alanlarına sahiptir.
| Ürün Adı | Karbon / Aramid Elyaf Kumaş |
|---|---|
| Stil | TCT-JCA-A |
| Dokuma | Jakarlı |
| Ağırlık | 200g |
| Kalınlık | 0.28mm |
| Genişlik | 50~150cm |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7~10 gün |
| Avantajlar | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet sağlayın |
Uygulamalar: Havacılık, binalar, spor ekipmanları, mekanik ekipmanlar, gemi yapımı, otomobiller, reklam panoları ve daha fazlası.
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology CO.,LTD
Adres: No.35 Chuangye Yolu, Heqiao, Yixing şehri, Jiangsu Eyaleti, PR Çin
Yixing T-Carbon Fiber Material CO.,LTD, gelişmiş kompozitlerin araştırma, geliştirme ve üretimini entegre eder ve profesyonel olarak karbon, aramid, cam elyaf kumaş, prepreg ve kompozit ürünler sunar.
Şirketimiz, yıllık 2 milyon metrekare elyaf kumaş üretim kapasitesi ile gelişmiş üretim ve test ekipmanlarına sahiptir. Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisi, gemi yapım endüstrisi, spor endüstrisi, ulaşım endüstrisi, tıbbi cihaz ve alet endüstrisi, tekstil makine endüstrisi, endüstriyel makine endüstrisi, müzik ekipmanları endüstrisi, fotoğraf ekipmanları endüstrisi ve inşaat endüstrisinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Kalite önceliği, hizmet önceliği, müşteri önceliği ilkesine bağlıyız, 15 yıllık üretim deneyimi ve 50'den fazla ülkedeki müşterilerimizle. Parlak geleceğimiz için birlikte gelişmek üzere işbirliği ve rehberliği sıcak ve samimi bir şekilde karşılıyoruz.
Standart ihracat karton kutular veya özelleştirilmiş seçenekler kullanılarak rulo ambalaj. Rulolu ürünler plastik torbalara sarılır ve güvenli nakliye için karton kutulara yerleştirilir.
Sipariş formunu aldıktan sonra 7 gün.