| Marka Adı: | tcarbon |
| Model Numarası: | TCT-12K-UD300 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥49.63/square meters 10-99 square meters |
| Ürün Tipi | Tek Yönlü Karbon Fiber Kumaş |
| Malzeme | 100% Karbon Fiber |
| Kumaş Tipi | UD (Tek Yönlü) |
| Çözgü/Atkı (10mm) | 6×6 |
| Kalınlık | 0.111mm |
| Genişlik | 20-100cm |
| Uzunluk | 50m/100m |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7-10 gün |
| Avantajlar | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet |