| Merknaam: | tcarbon |
| Modelnummer: | TCT-12K-UD300 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥49.63/square meters 10-99 square meters |
| Producttype | Unidirectionele Koolstofvezel Doek |
| Materiaal | 100% Koolstofvezel |
| Doektype | UD (Unidirectioneel) |
| Schering/Inslag (10mm) | 6×6 |
| Dikte | 0.111mm |
| Breedte | 20-100cm |
| Lengte | 50m/100m |
| Levering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen | Uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |