| Nazwa marki: | tcarbon |
| Numer modelu: | TCT-12K-UD300 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥49.63/square meters 10-99 square meters |
| Rodzaj produktu | Tkanina z włókien węglowych jednokierunkowa |
| Materiał | 100% włókna węglowego |
| Rodzaj tkaniny | UD (jednostronne) |
| Warp/Weft (10 mm) | 6x6 |
| Gęstość | 0.111mm |
| Szerokość | 20-100 cm |
| Długość | 50 m/100 m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety | Doskonała jakość, terminowa dostawa, 24-godzinna obsługa |