| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥106.69/square meters 10-99 square meters |
| Typ produktu | Tkanina z włókna węglowego 3K |
| Materiał | 100% włókno węglowe |
| Typ tkaniny | 2×2 prosty/skośny |
| Osnowa/Wątek (10 mm) | 6×6 |
| Grubość | 0,3 mm |
| Szerokość | 100 cm/150 cm |
| Długość | 50 m/100 m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |