| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥106.69/square meters 10-99 square meters |
| Τύπος προϊόντος | Ύφασμα από ανθρακονήματα 3K |
| Υλικό | 100% ανθρακονήματα |
| Τύπος υφάσματος | 2×2 Απλό/Twill |
| Στημόνι/Υφάδι (10mm) | 6×6 |
| Πάχος | 0.3mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |