| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T220, TCT-3K-P220 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥186.08/square meters 10-99 square meters |
| Rodzaj produktu: | Tkanina z włókien węglowych 3k |
| Materiał: | 100% włókna węglowego |
| Rodzaj tkaniny: | Płyn/Twill |
| Warp/Weft (10 mm): | 5*5 |
| Gęstość: | 0.25mm |
| Szerokość: | 50 cm/150 cm |
| Długość: | 50 m/100 m |
| Dostawa: | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety: | Doskonała jakość, terminowa dostawa, 24-godzinna obsługa |