| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T220, TCT-3K-P220 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥186.08/square meters 10-99 square meters |
| Producttype: | 3k koolstofvezel stof |
| Materiaal: | 100% koolstofvezel |
| Stoftype: | Plat/Keper |
| Ketting/Inslag (10mm): | 5*5 |
| Dikte: | 0.25mm |
| Breedte: | 50cm/150cm |
| Lengte: | 50m/100m |
| Levering: | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen: | Uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |