| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 κιλά |
| Τιμή: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Τύπος προϊόντος | Ύφασμα ανθρακονημάτων 3k |
|---|---|
| Υλικό | 100% ανθρακονήματα |
| Τύπος υφάσματος | 2*2 Απλή/Δίχρωμη |
| Στημόνι/Υφάδι (10mm) | 5*5 |
| Πάχος | 0.25mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7~10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα | Είμαστε κατασκευαστής, διασφαλίζουμε άριστη ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |