| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-CG-P280, TCT-CG-P250 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥68.92-110.27/square meters |
| Producttype: | Koolstof/Glasvezeldoek |
| Materiaal: | Gemengd koolstof- en glasdoek |
| Doektype: | Platbinding |
| Schering/Inslag (10mm): | 5*5 |
| Dikte: | 0.34mm |
| Breedte: | 100cm |
| Lengte: | 100m |
| Levering: | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen: | Uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |