| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-PC-P240 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥111.65/square meters 10-99 square meters |
| Toeleveringsvermogen: | 500 vierkante meter per dag |
| Producttype: | 3k koolstofvezelweefsel |
| Materiaal: | 100% koolstofvezel |
| Weefseltype: | 2*2 Plain/Twill |
| Ketting/Inslag (10mm): | 5*5 |
| Dikte: | 0.25mm |
| Breedte: | 100cm/150cm |
| Lengte: | 50m/100m |
| Levering: | 7~10 dagen na bevestiging van de bestelling |
| Voordeel: | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24 uur service |