| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| Adedi: | 20 metrekare |
| Fiyat: | CN¥86.84/square meters >=20 square meters |
| Ürün Türü | 3K Karbon Fiber Kumaş |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Karbon Fiber |
| Kumaş Türü | 2×2 Plain/Twill |
| Warp/Weft (10mm) | 5×5 |
| Kalınlığı | 0.25mm. |
| Genişliği | 100cm / 150cm |
| Uzunluk | 50 m / 100 m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |