| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-CKY-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥137.84-151.62/square meters |
Genişliği 100 150 Karbon Fiber Hibrit Kumaş 3K Twill Dikiş Yüksek Güçlü Düz Şablon Hafif Ayakkabı Çantaları
Hibrit kumaşlar iki türden daha fazla farklı lif malzemesinden (Karbon lif, Aramid lif, Cam lif, Bazalta lif ve diğer kompozit malzemeler) dokunur.çarpma dayanıklılığında mükemmel performans sağlayanBu kumaşların otomotiv mühendisliği, motor sporları, moda dekorasyonları, uçak inşaatı ve gemi yapımında geniş uygulamaları vardır.
| Ürün Türü | Karbon Kevlar Fiber Kumaş |
|---|---|
| Malzeme | 3K Karbon Çekici + 1500D Kevlar |
| Kumaş Türü | Twil |
| Warp/Weft (10mm) | 5*6 |
| Kalınlığı | 0.28mm |
| Genişliği | 100cm / 150cm |
| Uzunluk | 50 m / 100 m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |
Karbon fiber kumaşları, karbon fiber tüpleri, karbon fiber plakaları, karbon fiber deri, aramid fiber kumaşları, bazalt fiber kumaşları, cam fiber kumaşları,kaplama kumaşları, ve diğer kompozit malzemeler.
Renkli Karbon Fiber Kumaş, Parlak Karbon Fiber Kumaş, Karbon Fiber Deri ve Karbon Fiber Kompozitler için Çin Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından verilen birden fazla patentimiz var.
Karbon Fiber Kumaş, tek yönlü, düz dokuma veya kıvrımlı dokuma stillerini kullanarak karbon lifinden üretilir.Mükemmel ısı ve elektrik iletkenliği ve üstün yorgunluk direnci sağlayanUygun şekilde tasarlandığında, karbon kumaş kompozitleri, ağırlıkta önemli tasarruf sağlayarak metal düzeyinde güç ve sertlik elde edebilir.Bu kumaşlar, epoksi dahil olmak üzere çeşitli reçine sistemleriyle uyumludur., poliester ve vinil ester reçinleri.
Paketleme Ayrıntıları:
Teslimat detayları:Sipariş aldıktan 5-7 gün sonra
Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisi, gemi inşaat endüstrisi, spor endüstrisi, ulaşım endüstrisi, tıbbi cihaz ve enstrüman endüstrisi,Tekstil makine endüstrisi, endüstriyel makine endüstrisi, müzik ekipmanları endüstrisi, fotoğraf ekipmanları endüstrisi ve inşaat endüstrisi.
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler kabul edilir.
A: Örneklere 3-5 gün, kitlesel üretim zamanına 1-2 hafta gerektirir.
A: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile göndeririz. Gelmesi genellikle 3-5 gün sürer. Hava yolu ve deniz sevkiyatı da isteğe bağlıdır.
A:
A: Evet. Lütfen üretimden önce bize resmi olarak bildirin ve tasarımı onaylayın.
A: Ödeme ≤ 10000USD, %100 önceden. Ödeme ≥ 10000USD, %30 T/T önceden, gönderimden önce bakiye.
Başka bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.