| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CKY-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥137.84-151.62/square meters |
Πλάτος 100 150 Carbon Fiber Hybrid Fabric 3K Twill Woven High Strength Plain Pattern Lightweight Shoes Bags
Τα υβριδικά υφάσματα υφαίνονται από περισσότερα από δύο είδη διαφορετικών υλικών ινών (ίνες άνθρακα, ίνες αραμιδίου, υαλοΐνες, ίνες βασάλτη και άλλα σύνθετα υλικά), τα οποία παρέχουν εξαιρετική απόδοση στην αντοχή σε κρούση, την ακαμψία και την αντοχή σε εφελκυσμό. Αυτά τα υφάσματα έχουν εκτεταμένες εφαρμογές στη μηχανική αυτοκινήτων, τους μηχανοκίνητους αθλητισμούς, τις μοντέρνες διακοσμήσεις, την κατασκευή αεροσκαφών και τη ναυπηγική.
| Τύπος προϊόντος | Ύφασμα από ανθρακονήματα Kevlar |
|---|---|
| Υλικό | 3K Carbon Tow + 1500D Kevlar |
| Τύπος υφάσματος | Δίχτυ |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm) | 5*6 |
| Πάχος | 0.28mm |
| Πλάτος | 100cm / 150cm |
| Μήκος | 50m / 100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Είμαστε μια ολοκληρωμένη εταιρεία που ειδικεύεται σε υφάσματα από ανθρακονήματα, σωλήνες από ανθρακονήματα, πλάκες από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα, υφάσματα αραμιδίου, υφάσματα βασάλτη, υφάσματα υαλοΐνας, υφάσματα επίστρωσης και άλλα σύνθετα υλικά.
Διαθέτουμε πολλαπλά διπλώματα ευρεσιτεχνίας για πολύχρωμα υφάσματα από ανθρακονήματα, υφάσματα από ανθρακονήματα με γκλίτερ, δέρμα από ανθρακονήματα και σύνθετα υλικά από ανθρακονήματα, που έχουν εκδοθεί από το Κρατικό Γραφείο Πνευματικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Το ύφασμα από ανθρακονήματα κατασκευάζεται από ανθρακονήματα χρησιμοποιώντας μονοκατευθυντικές, απλές ή δίχτυ υφαντικές τεχνικές. Οι ίνες άνθρακα μας χαρακτηρίζονται από υψηλή αναλογία αντοχής προς βάρος και ακαμψίας προς βάρος, παρέχοντας εξαιρετική θερμική και ηλεκτρική αγωγιμότητα μαζί με ανώτερη αντοχή στην κόπωση. Όταν μηχανικά σχεδιαστούν σωστά, τα σύνθετα υφάσματα άνθρακα μπορούν να επιτύχουν αντοχή και ακαμψία επιπέδου μετάλλου, προσφέροντας παράλληλα σημαντική εξοικονόμηση βάρους. Αυτά τα υφάσματα είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητινών, συμπεριλαμβανομένων των εποξειδικών, πολυεστερικών και βινυλεστέρων ρητινών.
Λεπτομέρειες συσκευασίας:
Λεπτομέρεια παράδοσης: 5-7 ημέρες μετά τη λήψη της παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στην αιολική βιομηχανία, τη ναυπηγική βιομηχανία, τη βιομηχανία αθλητισμού, τη βιομηχανία μεταφορών, τη βιομηχανία ιατρικών συσκευών και οργάνων, τη βιομηχανία μηχανών κλωστοϋφαντουργίας, τη βιομηχανία βιομηχανικών μηχανών, τη βιομηχανία μουσικών οργάνων, τη βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και τη βιομηχανία κατασκευών.
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για έλεγχο και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Α: Τα δείγματα χρειάζονται 3-5 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα της παραγγελίας.
Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 3-5 ημέρες για να φτάσουν. Οι αεροπορικές και θαλάσσιες μεταφορές είναι επίσης προαιρετικές.
Α:
Α: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο.
Α: Πληρωμή ≤ 10000USD, 100% προκαταβολή. Πληρωμή ≥ 10000USD, 30% T/T προκαταβολή, υπόλοιπο πριν από την αποστολή.
Εάν έχετε άλλη ερώτηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.