| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 20 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥75.81-124.06/square meters |
| Typ produktu | Tkanina z włókna węglowego 3K |
|---|---|
| Materiał | 100% włókno węglowe |
| Typ tkaniny | 2×2 prosty/skośny |
| Osnowa/Wątek (10mm) | 5×5 |
| Grubość | 0.25mm |
| Szerokość | 100cm/150cm |
| Długość | 50m/100m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |