| Nazwa marki: | tcarbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 50 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥108.55/square meters >=50 square meters |
Komponenty samochodowe 3K 240g tkanina z włókna węglowego Woven Twill 2x2 Pattern wszechstronny lekki dla butów, toreb i zastosowań przemysłowych.
Wymiar tkanin węglowych zależy od gęstości liniowej przędzy i wybranej tkaniny.Tkanina z włókna węglowego ma wiele zalet, takich jak wysoka sztywność, wysoka wytrzymałość na rozciąganie, niska waga, wysoka tolerancja na temperaturę i niska ekspansja termiczna.Tkaniny z włókien węglowych są kompatybilne z różnymi systemami żywicy, w tym epoksydowymi, poliester i żywice winylowe.
| Rodzaj produktu: | Tkanina z włókien węglowych |
| Materiał: | 100% włókna węglowego |
| Rodzaj tkaniny: | 2x2 Twill |
| Warp/Weft (10 mm): | 6x6 |
| Gęstość: | 00,3 mm |
| Szerokość: | 100 cm / 150 cm |
| Długość: | 50m / 100m |
| Dostawa: | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety: | Doskonałe zapewnienie jakości, terminowa dostawa, 24-godzinna obsługa |
Firma, której możesz zaufać:
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology Co., Ltd jest profesjonalnym producentem zajmującym się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i obsługą tkanin i produktów z włókna węglowego.Z prawie 10 letnim doświadczeniem w produkcji włókien węglowychNasz doświadczony personel jest zawsze dostępny, aby omówić Państwa wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta.
Gwarantując stabilną i terminową dostawę, wiarygodną jakość i szczerą obsługę, nasze produkty sprzedają się dobrze w całej Chinach i są eksportowane do klientów w krajach i regionach, w tym Ameryce, Europie,JaponiaJeśli interesuje Cię którykolwiek z naszych produktów lub chcesz złożyć zamówienie na zamówienie, skontaktuj się z nami.
Opakowanie na zamówienieDostępne na żądanie z logo i specyfikacjami projektu.
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienia na próbki do testowania i sprawdzania jakości.
Próbki wymagają 3-5 dni, czas masowej produkcji wymaga 1-2 tygodni dla ilości zamówienia.
Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zazwyczaj przywóz trwa 3-5 dni. Dostępne są również przesyłki lotnicze i morskie.
1/Poinformuj nas o swoich wymaganiach lub aplikacji.
2Oferujemy cytaty zgodnie z Państwa wymaganiami lub sugestiami.
3Klient potwierdza próbki i składa depozyt na formalne zamówienie.
4Zajmiemy się produkcją.
Proszę poinformować nas formalnie przed produkcją i potwierdzić projekt.
Płatność ≤ 10 000 USD: 100% z góry.
Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami w następujący sposób: