| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 κιλά |
| Τιμή: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 τετραγωνικά μέτρα ανά ημέρα |
| Τύπος Προϊόντος | Ύφασμα ανθρακονήματος 3k |
| Υλικό | 100% ανθρακονήματα |
| Τύπος Υφάσματος | 2*2 Απλό/Δίχρωμο |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm) | 5*5 |
| Πάχος | 0.25mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7~10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα | Είμαστε κατασκευαστής, εξασφαλίζοντας άριστη ποιότητα, έγκαιρη παράδοση και 24ωρη εξυπηρέτηση |