| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-12K-SP200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥117.85/square meters 10-99 square meters |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 τετραγωνικά μέτρα ανά ημέρα |
| Τύπος προϊόντος | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 12k |
|---|---|
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος | Καθαρό/Twill |
| Μέγεθος | 00,8cm*0,8cm |
| Δάχος | 0.25mm |
| Διάμετρο | 100cm/150cm |
| Διάρκεια | 50m/100m |
| Παράδοση | 7 ~ 10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα | Είμαστε κατασκευαστής, εξασφαλίζουμε την άριστη ποιότητα, την έγκαιρη παράδοση, 24ωρη υπηρεσία. |