| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-12K-SP200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥117.85/square meters 10-99 square meters |
| Toeleveringsvermogen: | 500 vierkante meter per dag |
| Producttype | 12k koolstofvezelweefsel |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Stoftype | Plain/Twill |
| Afmeting | 0.8cm*0.8cm |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100cm/150cm |
| Lengte | 50m/100m |
| Levering | 7~10 dagen na bevestiging van de bestelling |
| Voordeel | Wij zijn een fabrikant, zorgen voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24 uur service |