| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥103.38-124.06/square meters |
Tkanina z włókna węglowego 3K o grubości 0,25 mm i gramaturze 200 g/m², splot skośny, gładki, wielofunkcyjna do samochodów, filcu, butów, toreb, koców i różnych zastosowań.
Włókno węglowe jest kluczowym składnikiem zaawansowanych materiałów kompozytowych. Łączy wysoką wytrzymałość, wysoką sztywność, niezwykle niską wagę, odporność na wysokie temperatury/paliwa/oleje, właściwości antykorozyjne i niską gęstość, tworząc doskonały materiał kompozytowy.
| Typ produktu | Tkanina z włókna węglowego 3K |
|---|---|
| Materiał | 100% włókno węglowe |
| Typ tkaniny | 2×2 gładki/skośny |
| Osnowa/Wątek (10 mm) | 5×5 |
| Grubość | 0,25 mm |
| Szerokość | 100 cm/150 cm |
| Długość | 50 m/100 m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
Jesteśmy kompleksowym producentem z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i przetwórstwie, oferującym precyzyjne tolerancje obróbki, gwarantowane terminy dostaw i ceny fabryczne 100%.
Produkujemy tkaniny z włókna węglowego, rury z włókna węglowego, płyty z włókna węglowego, skórę z włókna węglowego, tkaniny z włókna aramidowego, tkaniny z włókna bazaltowego, tkaniny z włókna szklanego i tkaniny powlekane.
Posiadamy wiele patentów na kolorowe tkaniny z włókna węglowego, tkaniny z włókna węglowego z brokatem, skórę z włókna węglowego i kompozyty z włókna węglowego, wydanych przez Państwowe Biuro Własności Intelektualnej Chin.
Tkanina z włókna węglowego jest wykonana z włókna węglowego tkanego w stylu jednokierunkowym, płóciennym lub skośnym. Włókna węglowe charakteryzują się wysokim stosunkiem wytrzymałości do masy i sztywności do masy, przewodnością cieplną i elektryczną oraz doskonałą odpornością na zmęczenie. Przy odpowiednim zaprojektowaniu kompozyty z tkaniny węglowej mogą osiągnąć wytrzymałość i sztywność metali przy znacznym oszczędności wagowej. Tkaniny węglowe są kompatybilne z różnymi systemami żywic, w tym z żywicami epoksydowymi, poliestrowymi i winyloestrowymi.
Szczegóły pakowania:
Szczegóły dostawy:7 dni po otrzymaniu zamówienia
Nasze kompozyty i produkty są szeroko stosowane w przemyśle energetyki wiatrowej, przemyśle stoczniowym, przemyśle sportowym, przemyśle transportowym, przemyśle aparatury i instrumentów medycznych, przemyśle maszyn włókienniczych, przemyśle maszyn przemysłowych, przemyśle instrumentów muzycznych, przemyśle sprzętu fotograficznego i przemyśle budowlanym.