| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 20 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥93.04/square meters >=20 square meters |
Vaste stoffen Patroon Carbonvezel Stof Geweven Plain 3K Abrasion Resistant Autoonderdelen Auto's Tassen Schoenen Dekens Industriële sterkte
Carbonvezel is een belangrijk ingrediënt in geavanceerde composietmaterialen. Het combineert hoge sterkte, hoge stijfheid, uiterst licht gewicht, weerstand tegen hoge temperaturen/brandstoffen/oliën,anti-corrosie eigenschappen, en een lage dichtheid om een superieur composietmateriaal te creëren.
| Productsoort: | weefsel van koolstofvezels van 3k |
|---|---|
| Materiaal: | 100% koolstofvezel |
| Stoffen: | 2*2 Gewoon/Twill |
| Warp/Weft (10 mm): | 5*5 |
| Dikte: | 0.25mm |
| Breedte: | 100 cm/150 cm |
| Lange: | 50 m/100 m |
| Levering: | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen: | Uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |
We zijn een uitgebreid bedrijf gespecialiseerd in koolstofvezel stoffen, koolstofvezel buizen, koolstofvezel platen, koolstofvezel leer, aramide vezel stoffen, basaltvezel stoffen, glasvezel stoffen,met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2.
We bezitten meerdere patenten voor kleurrijke koolstofvezelstof, glitter koolstofvezelstof, koolstofvezelleer en koolstofvezelcomposites, uitgegeven door het staatsbureau voor intellectuele eigendom van China.
Carbon Fiber Fabric is gemaakt van koolstofvezel geweven in unidirectionele, plain weaving of twill weaving stijlen.thermische en elektrische geleidbaarheidWanneer goed ontworpen, kunnen koolstofstofstofcomposites de sterkte en stijfheid van metalen bereiken met aanzienlijke gewichtsbesparingen.Koolstofstoffen zijn compatibel met verschillende harssystemen, waaronder epoxy, polyester en vinylesterharsen.
Verpakking:
Detail van levering:7 dagen na ontvangst van de bestelling
Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergie-industrie, de scheepsbouwindustrie, de sportindustrie, de vervoersindustrie, de medische apparatuur- en instrumentindustrie,textielindustrie, industriële machine-industrie, industrie van muziekuitrusting, industrie van fotografische apparatuur en bouwindustrie.